Skåp 1700-tal
Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, rokoko, 1700-tal, fanerat med ek mfl träslag, bronsbeslag, överdel med uppsvängt profillerat krön, två dörrar, inredning med hylor, tre lådor, höjd 190, 123x53 cm, nycklar finns på utlämningen
skador och lagningar
284326
2015-01-28