Skåp 1700-tal

Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal
Skåp 1700-tal

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-tal, fanerat med ek mfl träslag, bronsbeslag, överdel med uppsvängt profillerat krön, två dörrar, inredning med hylor, tre lådor, höjd 190, 123x53 cm, nycklar finns på utlämningen

skador och lagningar

284326

2015-01-28