WF Roden oljemålning

WF Roden oljemålning
WF Roden oljemålning
WF Roden oljemålning
WF Roden oljemålning
WF Roden oljemålning
WF Roden oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

RODEN William Frederick (1800-tal): Flicka med fioler, signerad och daterad 1893, olja på duk, 65x50 cm

Dukskada

284327

2014-12-16