Brickbord med stekfat

Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat
Brickbord med stekfat

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRICKBORD, med stekfat, underredet fanérat i mahogny, stekfat, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap med pagoder, höjd 61, 57x50 cm

Lagningar, spricka

284328

2015-01-28