Hans Norsbo etsning

Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning
Hans Norsbo etsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORSBO, Hans (1897-1955): Motiv från Söder, signerad o daterad Hans Norsbo 1944, etsning, 21x27,5 cm

284333

2014-12-16