Stolar Göran Malmvall märkta Svensk fur

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st, KARMSTOLAR, 2 st, 1900-talets mitt, Göran Malmvall märkta Svensk fur, modell 510, sportstugemöbler, sitthöjd ca 44 cm, BORD, bordets höjd 76, 70x140 cm

Slitage

284340

2014-12-16