Docka i celluoid dragleksaks Brio

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOCKA i form av tomte, celluoid, 1900-tal, höjd 55 cm, DRAGLEKSAK PLUTO, Brio, längd 33 cm

Skador på båda

284343

2014-12-16