Hans Robert Pippal

Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal
Hans Robert Pippal

Klubbat för:

3 000 SEK

5 000 SEK

PIPPAL, Hans Robert (Österrike, född 1915): Vy över Nybroviken, Stockholm, signerad och daterad H. Rob. Pippal 1950, olja på duk, 46x50

284355

2014-12-16