Klubbat för:
3 000 SEK
5 000 SEK
PIPPAL, Hans Robert (Österrike, född 1915): Vy över Nybroviken, Stockholm, signerad och daterad H. Rob. Pippal 1950, olja på duk, 46x50
284355
2014-12-16