Kräftservis

Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis
Kräftservis

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRÄFTSKÅL, 6 KRÄFTTALLRIKAR, 6 ASSIETTER, Rörstrand, skålens diameter 25, tallrikarnas diameter 22 resp 18 cm

krackeleringar, 1 tallrik och en assiett med nagg

284357

2014-12-16