Kandelaber i pressglas

Kandelaber i pressglas
Kandelaber i pressglas
Kandelaber i pressglas
Kandelaber i pressglas

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANDELABER, pressglas, 18/1900-tal, höjd ca 50 cm

Skador

284375

2014-12-16