Säng empire

Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire
Säng empire

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNG, empire, 1800-tal, bemålad samt förgylld, dekor av blommor, madrass medföljer, madrassens mått ca 90x188 cm
Proveniens: Wifsta herrgård

Slitage, kompletterad, renoverad

284384

2014-12-16