Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Antegubbens stuga", signerad Roland S, första provtrycket, november 1981, färglitografi, 24x20 cm
Med dedikation
284404
2014-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här