Bengt Ribbentoft oljemålning

Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning
Bengt Ribbentoft oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RIBBENTOFT, Bengt (samtida): Solblänk, signerad Bengt Ribbentoft, olja på duk, 22x16 cm

284428

2014-12-16