Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, "Långvik Möja" samt "Svenska högarna", signerade Roland S, HC, färglitografier, 21x40 samt 27x40 cm

Med dedikationer

284433

2014-12-18