Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, "Långvik Möja" samt "Svenska högarna", signerade Roland S, HC, färglitografier, 21x40 samt 27x40 cm
Med dedikationer
284433
2014-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här