Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, "Psalmboken" samt "A fair gale", signerade Roland S, HC samt 257125, färglitografier, 26x18 resp 40x28 cm
284436
2014-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här