Roland Svensson färglitografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): 2 st, "Psalmboken" samt "A fair gale", signerade Roland S, HC samt 257125, färglitografier, 26x18 resp 40x28 cm

284436

2014-12-18