Erik Höglund oljemålning

Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning
Erik Höglund oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

HÖGLUND, Erik (1932-1998): "Cirkusrep", signerad och daterad E. Höglund 52, olja på pannå, ca 22x27 cm

284443

2014-12-18