Börje Hedlund oljemålning

Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning
Börje Hedlund oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEDLUND, Börje (1909-2005): Kvinna i gult, signerad Hedlund, olja på duk, ca 35x27 cm

284446

2014-12-18