Börje Hedlund oljemålning
2014-12-18
284446
| Klubbat belopp | 4 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
HEDLUND, Börje (1909-2005): Kvinna i gult, signerad Hedlund, olja på duk, ca 35x27 cm