Tage Fougstedt akvareller

Tage Fougstedt akvareller
Tage Fougstedt akvareller
Tage Fougstedt akvareller
Tage Fougstedt akvareller

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOUGSTEDT, Tage (1890-1959): 2 st, Söder-Möja, akvareller, signerade och daterad T Fougstedt, 1936, 20x29 cm vardera

284448

2014-12-16