Orientmatta
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ORIENTMATTA, Bakhtiari, semiantik, trädgårdsmönster i hexagoner, ca 270x134 cm
Kuntoraportti
Slitage, äldre lagning
284459
Päivämäärä:
2014-12-26