Elis Ryberg litografi

Elis Ryberg litografi
Elis Ryberg litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RYBERG, Elis (1919-1985): "Borgen" Djurgården, signerad Elis Ryberg, numrerad 293/300, färglitografi, ca 37x43 cm

284467

2014-12-18