Frans Timén oljemålning

Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning
Frans Timén oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TIMÉN, Frans (1883-1968): Hamnmotiv, signerad F Timén, olja på duk, 48x30 cm

284486

2014-12-19