Åke W Andersson oljemålning

Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning
Åke W Andersson oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDERSSON, Åke Wilhelm (1922-1988): Komposition, signerad åwa, otydligt daterad, olja på duk, ca 75x90 cm

284496

2014-12-19