Andfadersfigur Afrika

Andfadersfigur Afrika
Andfadersfigur Afrika
Andfadersfigur Afrika
Andfadersfigur Afrika

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANFADERSFIGUR, Afrika,1900-tal, trä med mässing och koppardekor, höjd 54 cm

Slitage

284498

2014-12-19