Olle Bonniér litografi

Olle Bonniér litografi
Olle Bonniér litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad och daterad Olle Bonnier 74, 253/260, färglitografi, 46x62 cm

Smärre fläckar

284501

2014-12-19