Ljusstakar i barockstil

Ljusstakar i barockstil
Ljusstakar i barockstil
Ljusstakar i barockstil
Ljusstakar i barockstil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, malm, barockstil, 1900-talets första hälft, höjd ca 26 cm

Bruksslitage

284503

2014-12-19