Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BERG, Yngve (1887-1963): "Ängel", signerad Yngve, efter Melozzo Da Forli (1438-94), akvarell, 45x35 cm, oramad
284513
2014-12-18
Gör en kostnadsfri värdering här