Yngve Berg akvarell

Yngve Berg akvarell
Yngve Berg akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERG, Yngve (1887-1963): "Ängel", signerad Yngve, efter Melozzo Da Forli (1438-94), akvarell, 45x35 cm, oramad

284513

2014-12-18