Vas med lock Ulf Johansson

Vas med lock Ulf Johansson
Vas med lock Ulf Johansson
Vas med lock Ulf Johansson
Vas med lock Ulf Johansson
Vas med lock Ulf Johansson
Vas med lock Ulf Johansson
Vas med lock Ulf Johansson
Vas med lock Ulf Johansson

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VAS med lock, glas, Ulf Johansson, Sjöhyttan, Unik Sverige, signerad och daterad 1990, polykrom figurscen med bla fåglar, höjd inkl. lock ca 37 cm

284514

2014-12-19