Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MÅLAD BONAD, Brearedsskolan, Småland, möjligen Johannes Nilsson (1757-1827), motiv föreställande bilder ur Bondens år, målad på väv, 32 x 378 cm, uppfodrad på väv, skador, hål, slitage
284529
2014-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här