Glasrelief Erik Höglund
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RELIEF, glas, Erik Höglund, "Jag älskar dig", gjuten med kyssande figurer, signerad och daterad Erik Höglund 1980, Sweden numrerad 2/100, ca 30x40 cm, broschyr medföljer
Nagg vid botten
284547
2014-12-19