Glasrelief Erik Höglund

Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund
Glasrelief Erik Höglund

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

RELIEF, glas, Erik Höglund, "Jag älskar dig", gjuten med kyssande figurer, signerad och daterad Erik Höglund 1980, Sweden numrerad 2/100, ca 30x40 cm, broschyr medföljer

Nagg vid botten

284547

2014-12-19