Bord barock 1700-tal

Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal
Bord barock 1700-tal

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, barock, 1700-tal, furu, låda i sargen, svarvade ben, höjd 70, 49x72 cm

Omarbetat och kompletterat. Slitage.

284554

2014-12-19