Paolo Bigazzi oljemålning

Paolo Bigazzi oljemålning
Paolo Bigazzi oljemålning
Paolo Bigazzi oljemålning
Paolo Bigazzi oljemålning
Paolo Bigazzi oljemålning
Paolo Bigazzi oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIGAZZI, Paolo (f. 1945): Landskapsvy i Frankrike, signerad Paolo Bigazzi, olja på duk, ca 77x102 cm

284563

2014-12-19