Silverask Kina

Silverask Kina
Silverask Kina
Silverask Kina
Silverask Kina
Silverask Kina
Silverask Kina
Silverask Kina
Silverask Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ASK med lock, silver, 1900-talets början, Kina, ciselerad dekor av lotusblommor och blad, invändigt förgylld, diameter 13, höjd 6,5 cm, vikt ca 475 g

284567

2014-12-20