Sonja Thurborg oljemålning

Sonja Thurborg oljemålning
Sonja Thurborg oljemålning
Sonja Thurborg oljemålning
Sonja Thurborg oljemålning
Sonja Thurborg oljemålning
Sonja Thurborg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THURBORG, Sonja (samtida): Kvinna med fåglar, signerad och daterad Sonja 62, olja på duk, ca 99x44 cm

284603

2014-12-20