Lillemor Weise oljemålning

Lillemor Weise oljemålning
Lillemor Weise oljemålning
Lillemor Weise oljemålning
Lillemor Weise oljemålning
Lillemor Weise oljemålning
Lillemor Weise oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

WEISE, Lillemor (samtida): "Våroffer", signerad och daterad á tergo L. Weise 1977, olja på duk, ca 100x120 cm

Zustandsbeschreibung

284606

2014-12-20