Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
WEISE, Lillemor (samtida): "Våroffer", signerad och daterad á tergo L. Weise 1977, olja på duk, ca 100x120 cm
Zustandsbeschreibung
284606
2014-12-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner