Ditte Nilsson oljemålning

Ditte Nilsson oljemålning
Ditte Nilsson oljemålning
Ditte Nilsson oljemålning
Ditte Nilsson oljemålning
Ditte Nilsson oljemålning
Ditte Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSSON, Ditte (samtida): "Barn i tältläger utanför Damaskus", signerad och daterad Ditte -77, olja på duk, ca 136x126 cm

284607

2014-12-20