Jan Svenungsson

Jan Svenungsson
Jan Svenungsson
Jan Svenungsson
Jan Svenungsson
Jan Svenungsson
Jan Svenungsson

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Strandäng, signerad Svenungsson, daterad -84, olja på duk, 50x62 cm

284608

2014-12-20