Standardspets

Standardspets
Standardspets
Standardspets
Standardspets

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STANDARDSPETS med bordsmontering, 1800-tal, delvis förgylld brons, total höjd ca 23 cm

Senare underdel

284610

2014-12-20