Väggskåp 1700-tal rokoko

Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko
Väggskåp 1700-tal rokoko

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGSKÅP, 1700-tal, rokoko, fanérat med alm, inredning med hyllor, nederdel med låda, höjd 72, 59x19 cm, nyckel finns

Fanerskador, ombyggd inredning

284619

2014-12-20