Carl Trägårdh oljemålning

Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning
Carl Trägårdh oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

7 000 SEK

TRÄGÅRDH, Carl (1861-1899): Landskap med kor, signerad och daterad C Trägårdh 92, olja på duk, 49x73 cm

284620

2014-12-20