Skrivbord med skrivbordsstol i mahogny 1800-tal
2014-12-20
284623
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD med SKRIVBORDSSTOL, 1800-tal, mahognyfanér, skrivbordet med grön läderskiva, skrivbordets höjd 75, 65x131 cm
Båda möblerna med slitage