Tennfat Stockholm 1802

Tennfat Stockholm 1802
Tennfat Stockholm 1802
Tennfat Stockholm 1802
Tennfat Stockholm 1802

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, tenn, stämplat Carl Gustaf Malmborg, Stockholm 1802, diameter ca 32 cm

Smärre bucklor, lagning

284632

2014-12-20