Bålskål,

Bålskål,
Bålskål,
Bålskål,
Bålskål,
Bålskål,
Bålskål,
Bålskål,
Bålskål,

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BÅLSKÅL med bricka, GLAS, 11 st, SLEV, 1800-talets slut, rött glas med gulddekor, bålskålens höjd ca 30 cm

2 st glas samt fat skadade, mindre nagg

284633

2014-12-20