Bord Nordiska Kompaniet

Bord Nordiska Kompaniet
Bord Nordiska Kompaniet
Bord Nordiska Kompaniet
Bord Nordiska Kompaniet
Bord Nordiska Kompaniet
Bord Nordiska Kompaniet
Bord Nordiska Kompaniet
Bord Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORD, 1960-tal, skyltmärkt NK, bl a teak, fällbar skiva, ställbar höjd, ca 90x56/112x56 cm

Ytskador, märken, foten med spricka

284636

2014-12-20