Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORD, 1960-tal, skyltmärkt NK, bl a teak, fällbar skiva, ställbar höjd, ca 90x56/112x56 cm
Ytskador, märken, foten med spricka
284636
2014-12-20
Gör en kostnadsfri värdering här