Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
WEST END WATCH CO DÄCKSUR, 1900-tal, märkt i verk/urtavla/boett, urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, diameter 85 mm,
Skador: Slitage
284650
2014-12-28
Gör en kostnadsfri värdering här