Däcksur West end Watch co

Däcksur West end Watch co
Däcksur West end Watch co
Däcksur West end Watch co
Däcksur West end Watch co
Däcksur West end Watch co
Däcksur West end Watch co

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WEST END WATCH CO DÄCKSUR, 1900-tal, märkt i verk/urtavla/boett, urtavla med arabiska siffror, sekundvisare, diameter 85 mm,
Skador: Slitage

284650

2014-12-28