Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, Roberto Sebastien (Chile 1911-2002): Ouvre l´instant (1977), signerad Matta och numrerad 10/100, färgetsning, 66,5x50 cm, handgjord delvis förgylld ram

284662

2014-12-21