Ilon Wikland färglitografier

Ilon Wikland färglitografier
Ilon Wikland färglitografier
Ilon Wikland färglitografier
Ilon Wikland färglitografier
Ilon Wikland färglitografier
Ilon Wikland färglitografier

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WIKLAND, Ilon (född 1930): 3 st, Dalarö kyrka (Estland), Haapsalu stad samt Mitt hem i Haapsalu, signerade och numrerade 49/150, färglitografier, 39x54, 41x56 resp 36x49 cm

284672

2014-12-21