Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SATSBORD, 1900-talets mitt, stomme björk, skivor med perstorpsskiva, höjd ca 51, 51x37 cm
Slitage, smärre skador
284673
2014-12-21
Gör en kostnadsfri värdering här