Satsbord 1900-talets mitt

Satsbord 1900-talets mitt
Satsbord 1900-talets mitt
Satsbord 1900-talets mitt
Satsbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SATSBORD, 1900-talets mitt, stomme björk, skivor med perstorpsskiva, höjd ca 51, 51x37 cm

Slitage, smärre skador

284673

2014-12-21