Patrik Andiné färglitografi

Patrik Andiné färglitografi
Patrik Andiné färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDINÉ, Patrik (född 1968): Modeller i surrealistiskt landskap, signerad Patrik Andiné, 176/230, färglitografi, 39x49 cm

284682

2014-12-21