Brickbord Arthur Percy för Gefle
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRICKBORD, bricka i flintgods, modell Percy, Gefle, målarsignatur Trost, underredet etikettmärkt C J Jonsson söner möbeltillverkning Ljungby, höjd 70, 50x71 cm
Underrede med smärre slitage, fajans med krackelyr
284688
2014-12-21