Sten Dunér oljemålning

Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning
Sten Dunér oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DUNÉR, Sten (född 1931): Skogslandskap, signerad och daterad Dunér -79, olja på duk, 80x59 cm

284697

2014-12-21