Tore Strindberg skulptur

Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur
Tore Strindberg skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STRINDBERG, Tore (1882-1968):skulptur, Mor och barn, signerad och daterad 1911, patinerad gips, höjd 19 cm

Lagad arm, ytskador

284705

2014-12-21